תפריט נגישות דילוג לתוכן דילוג לתפריט

אנחנו קריאטיקס

אנחנו בית תוכנה אינטרנטי מוביל המתמחה בפתרונות אינטרנט המשלבים עיצוב מנצח, טכנולוגיה מתקדמת וממשק משתמש חכם. אנו ממוקמים בלב ליבה של תל-אביב וקיימים כבר משנת 2000. יש לנו מוניטין מוצק במימוש רעיונות טובים של הלקוחות שלנו, שבוחרים בנו בשביל ליצור פרוייקטי WEB ברמת גימור גבוהה ובהתאמה אישית.
creatix sign

קריאטיקס בונה אתרים שעובדים

אנחנו בית תוכנה אינטרנטי מוביל המתמחה במסחר אלקטרוני, מובייל וממשקי משתמש שפשוט עובדים. תנו לנו ליישם את הידע הטכנולוגי שצברנו לאורך השנים באתר הבא שלך.
איפיון
איפיון UX/UI
כאן הכל מתחיל. איפיון טוב עומד בבסיסו של כל פרוייקט מצליח. תנו לנו לרתום שנים של ניסיון בעולם האינטרנט בתרגום הרעיון שלכם להוראות הפעלה למעצבים ולמתכנתים.
פיתוח
פיתוח
כאן הכל מתחבר. קריאטיקס משקיעה משאבים ניכרים בעמידה בסטנדרטים העדכניים של עולם הווב - המטרה לייצר את המוצר המוגמר בצורה איכותית מדוייקת ויעילה.
מובייל
מובייל
המטרה שלנו היא תאימות חוצת פלטפורמה - כל התוצרים של קריאטיקס נבנים בהתאמה מלאה למובייל, בין אם מדובר ברספונסיביות או אפליקציות ייעודיות.
עיצוב
עיצוב
בלב כל פרוייקט נמצא העיצוב, מטרתנו היא לגרום לכל מיזם שאנחנו עובדים עליו להראות טוב ושימוש בכל טכניקה ומדיה שמתאימה בשביל להשיג מטרה זו.
מסחר אלקטרוני
מסחר אלקטרוני
המסחר האלקטרוני כובש את העולם בסערה, אנחנו נמצאים בלב הסערה הזו כבר 15 שנה. סליקה און-ליין מוטמעת כיום בלב כל מיזם אינטרנטי מצליח. חנות שמוכרת טוב הינה חנות שבנויה טוב - ופה נשמח לתרום מניסיוננו.
קידום
קידום
אוקי, הפרוייקט שלי באוויר, מה עכשיו? אנחנו יודעים לגרום למותג שלכם להמצא על ידי הלקוחות שלו.

מערכת מודולוס

מוצר הדגל של קראיטיקס הינו מערכת מודולוס אשר הינה המנוע מאחורי חלק מהמערכות המסחר האלקטרוני הגדולות והעסוקות בישראל. המערכת נבניתה בדגש על קלות שימוש וגמישות בהתאמה לצרכי הלקוח. קחו את המערכת לסיבוב על מנת להתרשם.

הצטרף לצוות

יש לכם כשרון? רוצים להיות חלק מצוות WEB שבונה אתרים מדהימים? צרו אתנו קשר!
שלח קורות חיים